دانلود مجموعه بازیهای خاطره انگیز میکرو (بیش از 50 بازی) برای کامپیوتر

 

امروز برای شما کاربران عزیز مجموعه بازی های میکرو به همراه مبدل اون گذاشتم. شاید بازی های میکرو از نگاه نوجوان های امروزی یک مشت بازی بی گرافیک و … باشند اما باور کنید همین بازی های ساده برای افرادی که در کودکی شان اون ها رو بازی کردند لذت فراوانی رو به همراه دارند.  معلوم نیست چه سری در این بازی های ساده و بی گرافیک هست که حتی ۳۰ ساله ها هم از دیدنش (بعد از سالها) به وجد می ایند.

بازی هایی نظیر  سوپر ماریو ، بمب گذار ، کونگ فو کار ، تانک ، کونترا ، فوتبالیستها(ژاپنی و انگلیسی) ، روبو کاپ ، نینجا  ، لاک پشت های نینجا ، میوه خوار ، دبل دراگون و تتریز (آجر سازی)  از جمله بازی هایی هستند که اگر تجربه ی بازی کردنشون رو در Micro داشته باشید از دیدنشون به وجد میایید و برای دانلود کردنشان لحظه شماری میکنید .

 

فرصت خوبیست برای کسانی که تا به حال حتی میکرو رو از نزدیک هم ندیدند که تعدادشون هم کم نیست ، تا با بازی کردن این بازی ها در کامپیوتر (بدون هیچ تغییری در گرافیک و سبک و …) این حس خاص رو تجربه کنند و فرصتیست طلایی برای امثال منی که کودکیشان را با Micro ، تانک و قارچ خور گذراندند تا به دوران کودکی و خاطرات برگردند. شما هم اکنون می توانید با دانلود این ممجوعه از سایت یاس دانلود پا به دوران کودکی تان بگذارید . پس این فرصت رو از دست ندهید !


ویژگی ها :
-    حجم بسیار کم ، تنها ۶ مگابایت
-    قابلیت بازی با کیبورد و دسته کامپیوتر
-    شامل بیشتر بازی های محبوب میکرو (بیش از ۵۰ بازی)
-    بدون هرگونه تغییر در گرافیک ، صداگذاری ، سبک و … بازی ها
-    کار آسان با مبدل و اجرای روان و بی دردسر بازی ها فقط با ۳ کلیک

 

 

دانلود مجموعه بازیهای خاطره انگیز میکرو (بیش از 50 بازی) برای کامپیوتر

 

راهنما :

-      در فایل دانلود شده ۲ پوشه وجود دارد. به پوشه ی مبدل رفته و فایل Virtualnes.exe را اجرا کنید . پس از اجرای فایل مبدل به File رفته و Open رو انتخاب نمایید ! حالا بازی دلخواهتان را از پوشه دانلودی انتخاب کنید.

 

 

دانلود مجموعه بازیهای خاطره انگیز میکرو (بیش از 50 بازی) برای کامپیوتر حجم: ۶.۸ مگا بایت

دانلود مجموعه بازیهای خاطره انگیز میکرو (بیش از 50 بازی) برای کامپیوتر دانلود: دانلود مستقیم | لینک کمکی